13-ta Konferencja EUSE w Amsterdamie – możliwość zgłaszania wystąpień

W maju 2019 r. odbędzie się 13. Konferencja EUSE – Europejskiej Unii Zatrudnienia Wspomaganego – o Zatrudnieniu Wspomaganym – „Transitions”. Wydarzenie będzie miało miejsce się w Amsterdamie, w Holandii, w dniach 27-29 maja 2019 r.

Konferencja będzie okazją do wymiany doświadczeń pomiędzy międzynarodowymi ekspertami z Europy i całego świata z obszaru realizacji zatrudnienia wspomaganego, jego rozwoju i przemian. Ponad 600 uczestników konferencji będzie miało możliwość dzielenia się dobrymi praktykami i zapoznania się z innowacyjnymi rozwiązaniami.

Osoby zainteresowane szczegółami wydarzenia zapraszamy do wizyty na oficjalnej stronie konferencji – https://euse2019.eu/

EUSE zaprasza osoby, organizacje i instytucje  zaangażowane w zatrudnienie wspomagane, chcące podzielić się wiedzą i umiejętnościami, do zgłaszania chęci wystąpienia. Zgłoszenia przyjmowane będą do 8 października 2018 r., do godziny 16.00. Możliwe formy wystąpienia przedstawia tabela poniżej.

Osoby zainteresowane możliwością prezentacji mogą zapoznać się ze szczegółami na stronie https://euse2019.eu/abstract-submission/

Rodzaj sesji Opis/Czas trwania Uczestnicy
Prezentacja ·         30 minutowa prezentacja

·         15 minut – pytania i odpowiedzi

100/150
Warsztat Interaktywna sesja wraz z ćwiczeniami i/lub sesja „pytania i odpowiedzi”

·         45 minut

30
Debata / grupa dyskusyjna Prowadzenie dyskusji

·         45 minut

50
Badania naukowe Prezentacja wyników badań oraz dyskusja

·         45 minut

50